Powered by SVOL
_R9A3977
_R9A3930

Onze organisatie

De rector  van SG De Rietlanden is René Leber (r.leber@rietlanden.nl)

Teamleiders:
Bovenbouw havo/atheneum – Rieks de Roo (r.deroo@rietlanden.nl)
Onderbouw havo/atheneum – Cees van Leeuwen (c.vanleeuwen@rietlanden.nl)
Onderbouw vmbo basis/kader en De Leerroute – Michel Canninga (m.canninga@rietlanden.nl)
Bovenbouw vmbo basis/kader en Ondersteuningsteam – Jeroen van der Ven
(j.vander.ven@rietlanden.nl)

Onderbouw tl – Indra de Boer (i.deboer@rietlanden.nl)
Bovenbouw tl – Werner Nijdam (w.nijdam@rietlanden.nl)

 

Decanen, examensecretariaat en ckv-coördinatie:
Decaan bovenbouw h/v – Martha van den Bremer (m.vandenbremer@rietlanden.nl)
Decaan onderbouw en vmbo – Reinier van As (r.vanas@rietlanden.nl)

 

Ckv-coördinator  – Vera Hageman (v.hageman@rietlanden.nl)
Examensecretaris – Wilma Twilhaar (w.twilhaar@rietlanden.nl)

 

Staf:

Hoofd personeelszaken – Els den Boer (e.den.boer@svol.nl)
Hoofd administratie – Bob Heide (b.heide@rietlanden.nl)
Hoofd communicatie, marketing en (pers)voorlichting – Rhody Matthijs (r.matthijs@svol.nl)
Hoofd ondersteunende diensten – Sandra Nobel (s.nobel@rietlanden.nl)
Schoolopleider – Patty Joesten (p.joesten@rietlanden.nl)
Management assistentie – Pascale van Straten (p.vanstraten@rietlanden.nl)
Kwaliteitszorg – Gerhard Straatsma (g.straatsma@rietlanden.nl)

 

Leerlingenzorg:

Orthopedagoog – Egbert Jan Keus (e.keus@rietlanden.nl)
Vertrouwenspersonen – Christel Rol (c.rol@rietlanden.nl) en Jaap Bekkema (j.bekkema@rietlanden.nl)
Coördinator dyslexie – Jenneke Werkman (j.werkman@rietlanden.nl)
Coördinator dyscalculie – Carla van Gelder (c.vangelder@rietlanden.nl)
Faalangstreductietraining – Rosalie Kustner (r.kustner@rietlanden.nl)
Informatie over het Ondersteuningsteam – Els Blank (e.blank@rietlanden.nl)
Coördinator leerlingbemiddeling – Lars Eisink (l.eisink@rietlanden.nl)

 

 

_R9A3977
_R9A3930
Design en ontwikkeling CreatieveVrienden.nl
X
X

Bij het doorgaan van gebruik van deze website, accepteer je het gebruik van cookies. MEER INFORMATIE

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten